logo vaserman

Geberit AquaClean

Prečo používať sprchovacie WC?

Pretože iba voda Vás dokonale očistí.

Sprchovacie WC - dlhoročná samozrejmosť v Ázii (Japonsko, Čína) si začínajú nachádzať svoje miesto aj v európskych kúpeľniach. Spoločnosť Geberit mala už dlhšiu dobu v ponuke rad bidetových sedadiel, ktorý prešiel viacerými dizajnovými zmenami a od roku 2009 sa etabloval pod značkou Geberit AquaClean.

V roku 2013 priniesol na trh Geberit AquaClean Sela – toaletu s bidetom s výnimočným dôrazom na dizajn. V roku 2015 doviedol svoju ponuku do dokonalosti modelom Geberit AquaClean Mera. V roku 2017 rozširuje svoj sortiment o Geberit AquaClean Tuma – elektronické bidetové sedátko, ktoré je dostupné ako set s keramickým WC, alebo je možné zakúpiť ho samostatne.
Všetky funkcie Geberit AquaClean Mera, Geberit AquaClean Sela a Geberit AquaClean Tuma Vám radi predvedieme v našom kúpeľňovom štúdiu.

Stránka výrobcu

GEBERIT AquaClean SELA
– nová dimenzia čistoty

Vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému dizajnu sa toaleta hodí prakticky do akejkoľvek kúpeľne. Táto toaleta s integrovanou sprchou vás očistí jemným, vzdušným prúdom vody s teplotou tela.

Čo ponúka Geberit AquaClean SELA:

Predstavenie produktu

Funkcie produktu

GEBERIT AquaClean MERA
– majstrovské dielo funkčnosti a dizajnu

Povyšuje komfort toalety s integrovanou sprchou na úplne novú úroveň. Vďaka spojeniu sofistikovanej technológie a štýlového dizajnu sa očista vodou pre vás stane jednoducho samozrejmosťou.

Dôvody, prečo si Geberit AquaClean MERA zamilujete:

Predstavenie produktu

Funkcie produktu

Geberit AquaClean Tuma
– prekvapivo všestranná

Prináša do každej domácnosti pocit sviežosti a pohodlia. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru umožňuje táto toaleta s integrovanou sprchou optimálne využiť priestor. Geberit AquaClean Tuma je vybavená patentovanou technológiou sprchovania WhirlSpray a keramickou WC misou bez okrajov Rimfree®.

Geberit AquaClean Tuma prináša komfortné funkcie:

Predstavenie produktu

Funkcie produktu