logo vaserman
Sorry, your browser does not support CSS Grid. 😅

LUXUSNÉ KÚPEĽNE

Kúpeľňa z ktorej nechcete odísť, ale chcete sa rozmaznávať. Má všetko, čo ste si v kúpeľni želali mať. Dostatok priestoru, najmodernejšie technológie v sprche, vani, toalete, priestor na relax. Výber obkladov a zariadenia do kúpeľne sa snúbi s veľkorysým rozvrhnutím priestoru. Dostatok prirodzeného svetla, premyslené a funkčné detaily. Všetko v súlade.

DOSTATOK SVETLA

Prirodzené svetlo v kúpeľni nie je v každej kúpeľni samozrejmosťou. Luxusná kúpeľňa ho má vždy dostatok. A naviac – ani prítomnosť veľkého okna, alebo okien, resp. sklenenej steny nebráni v intimite osobám, ktoré ju využívajú. Spravidla sú orientované do veľkej záhrady, alebo do priestoru bez zástavby s výhľadom do okolitej prírody.

VEĽKORYSÉ PRIESTOROVÉ RIEŠENIA

Priestor, ktorý je vyčlenený luxusnej kúpeľni poskytuje možnosti, ktoré v bežnej kúpeľni nie je možné realizovať. Typickým príkladom je samostatne stojaca vaňa, ktorá je spravidla ústredným bodom celého priestoru. Alebo rozmerný sprchovací kút, ktorý ponúka komfort sprchovania ako vo wellness centre. Sprchovacie WC. V neposlednom rade sú to aj umývadlá, väčšinou položené na dosku, ktoré na svoje vyznenie potrebujú väčší priestor vo svojom okolí, v porovnaní s klasickými nábytkovými umývadlami.

VEĽKOFORMÁTOVÉ OBKLADY

Rozmery luxusnej kúpeľne dávajú jedinečnú možnosť vyznieť veľkoformátovým obkladom a dlažbám v prevažne mramorových dizajnoch a lesklých povrchoch. Obklad má možnosť sa tu naplno ukázať – má na to dostatok priestoru. Takéto kúpeľne spravidla pracujú s rovnakým dizajnom na stenách aj na podlahe. Obkladové materiály bývajú niekedy doplnené mozaikou s kovovými prvkami ( zlaté, strieborné), alebo výraznými 3D dekormi.

luxusné kupeľne séria DAKOTA
GOLDEN Calacatta
luxusné kupeľne séria Supreme
Supreme
luxusné kupeľne séria MARBLE beige
MARBLE beige
luxusné kupeľne séria MARBLE tortora
MARBLE tortora
luxusné kupeľne séria METALLIC
PRESTIGE Calacatta
luxusné kupeľne séria CHEVRON
CHEVRON
luxusné kupeľne séria ELIA
ELIA
luxusné kupeľne séria ESTEN
ESTEN
luxusné kupeľne séria MARGARITA
MARGARITA
luxusné kupeľne séria MARGARITA
MARGARITA
luxusné kupeľne séria NORWAY SKYN
NORWAY SKY
luxusné kupeľne séria TEL AIVI
TEL AIVI
luxusné kupeľne séria TEQUILA
TEQUILA
luxusné kupeľne séria inzerto AZURRO
inzerto AZURRO
luxusné kupeľne séria MANO
MANO
luxusné kupeľne séria BASE
BASE
luxusné kupeľne séria BOA
BOA
luxusné kupeľne séria RUSH
RUSH