logo vaserman
Sorry, your browser does not support CSS Grid. 😅

MODERNÉ KÚPEĽNE

Panelákové kúpeľne s minimálnym priestorom, ktorý je čisto funkčný, ale určite nie estetický, sú už definitívne preč. Dnešný moderný človek očakáva, že kúpeľňa bude preňho miestom, v ktorom sa rád zdrží, preto by mala pôsobiť ako malý wellness. Moderná kúpeľňa nemá rada veľa zbytočností.

KOMFORT A ÚČELNOSŤ

Moderná kúpeľňa kladie dôraz na komfort a účel. Kvalitné obklady a dlažby sú základom každej kúpeľne. Dominujú predovšetkým jednoduché povrchy, a čisté línie, ktoré sú svojím spôsobom nadčasové. Nenápadná farebnosť, motívy kameňa a dreva, biele, alebo jemné pastelové tóny. Uteráky a iné „pohyblivé“ doplnky kúpeľňu farebne zmenia. Svoju kúpeľňu môžete jednoducho zmeniť podľa aktuálne obľúbenej farby bez zásahov do obkladu.

ZABUDNITE NA PRÁČKU A SUŠIČKU V KÚPEĽNI

Ak máte v byte alebo rodinnom dome miesto na samostatné umiestnenie pračky a sušičky, určite neváhajte vyčleniť jej samostatný priestor. Oslobodíte svoju kúpeľňu, získate dodatočný priestor. Najdôležitejšie však je, že kúpeľňa bude slúžiť svojmu pôvodnému účelu.

MODERNÁ KÚPEĽŇA NEMUSÍ BYŤ VEĽKÁ

Ak disponujete menším priestorom kúpeľne, väčšinou volíte medzi vaňou a sprchovacím kútom. Ak ste „vaňový typ“ výberom vhodnej vaňovej zásteny získate plnohodnotný sprchovací kút. Ak si zvolíte sprchovací kút, praktickým doplnkom je sklápateľné sedadlo. Malý priestor pôsobí väčším dojmom vďaka použitiu svetlých tónov. Menej farebnosti je v tomto prípade viac. Nezabudnite, že aj drevodekor skrinky alebo farebnosť radiátora môže byť „ďalšou farbou“ v kúpeľni.

KÚPEĽŇA S ATMOSFÉROU

Sviečky, vonné lampy, intímne osvetlenie v nikách sprchovacích kútov, v priestoroch pod vaňou alebo podsvietenie zrkadla pôsobia na Vaše zmysly upokojujúco. Kúpeľňa sa stane priestorom, kde budete radi tráviť svoj čas. Ak to miesto dovolí, určite nezabudnite na stoličku, oceníte jej praktickosť. Ak máte v kúpeľni vaňu, zvážte „hraciu vaňu“, ktorá okrem príjemného zvuku čerí vodu v rytme hudby. S výsledkom budete určite spokojní.

moderné kupelne séria DAKOTA
DAKOTA
moderné kupelne séria BACKSTAGE
BACKSTAGE
moderné kupelne séria SAND + COZY Brown
SAND + COZY Brown
moderné kupelne séria W ALL Milk + BACKSTAGE
W ALL Milk + BACKSTAGE
moderné kupelne séria METALLIC
METALLIC
moderné kupelne séria NEST
NEST
moderné kupelne séria SPLASH orange
SPLASH orange
moderné kupelne séria DAIKIRI
DAIKIRI
moderné kupelne séria ELANDA
ELANDA
moderné kupelne séria ENYA grafit
ENYA grafit
moderné kupelne séria ESAGON
ESAGON
moderné kupelne séria GRACE
GRACE
moderné kupelne séria MISTYSAND
MISTYSAND
moderné kupelne séria MOONLIGHT
MOONLIGHT
moderné kupelne séria MOTIVO
MOTIVO
moderné kupelne séria PANDORA
PANDORA
moderné kupelne séria ALBA
ALBA
moderné kupelne séria CASA
CASA
moderné kupelne séria EXTRA
EXTRA
moderné kupelne séria GARDA
GARDA
moderné kupelne séria UP
UP