Návrhy kúpeľní

vizualizácie kúpeľní

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica

Navrhnutý obklad v základe kontrastuje (čokoládová a biela) s prevahou bieleho obkladu s jemným akcentom prírodného motívu, ktorý sa objavujú v horizontálnom páse v celej kúpeľni so zvýraznením v sprchovacom kúte, kde sú použité aj dekory vertikálne za sprchovou hlavovo-ručnou kombináciou. WC použitím rovnakých prvkov ako na hlavných stenách farebne splýva a nestáva sa dominantou kúpeľne, ktorou je sprchovací kút.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica II

Jemný svetlohnedý obklad pokladaný vertikálne až do stropu v kombinácii s dekorom – jemnými vetvičkami v bielo-svetlohnedom prevedení. Je použitý na zvýraznenie 2 prvkov v kúpeľni – vane a závesného WC. Obklad je doplnený svetlohnedou dlažbou imitujúcou drevo s obdobnou pokládkou, aká sa používa pri drevenej podlahe.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica III

Kúpeľňa pre mladého muža, zodpovedá rýchlemu životnému štýlu. Bola vytvorená spojením priestorov kúpeľne a WC. Teatrálna červená mozaika ostro kontrastuje so sivou a čiernou dlažbou, ktorá je použitá aj na stenách s výnimkou steny na strane radiátora, kde obklad vôbec nie je použitý. Malý priestor na sprchovací kút vznikol len rozdelením pôvodnej kúpeľne na 2 časti a použitím sklenenej zásteny.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica IV

Viacfunkčná bytová kúpeľňa. Dlažba na stenách a podlahe použitá len v nevyhnutnom množstve na miestach, ktoré sú v kontakte s vodou. Tri farby v ostrých kontrastoch. Dvojumývadlo doplnené o zrkadlo v drevenom ráme vyrobené na mieru, v sprchovacom kúte praktická nika.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica V

Bytová kúpeľňa pre mladú rodinu. Priestor kúpeľne bol dostatočný na to, aby bolo možné, pri vrchnej hrane vane vytvoriť niku, doplnenú svetelným LED pásom. Kúpeľňa je obložená až po strop v dvoch kontrastných farbách bielej a sivej matnej v kombinácii s horizontálnymi pásom dekoru, ktorý prechádza celý obvodom kúpeľne. Jednoduché, moderné a čisté.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica VI

Veľkopriestorová kúpeľňa v bytovej novostavbe. Jednoduchý veľkoformátový obklad portugalského výrobcu v jemných pastelových farbách doplnený o dekoráciu v sprchovacom kúte, v nike pri vani a múriku nad umývadlami. Kúpeľňu dopĺňa sprchovacie WC Geberit Aquaclean TUMA.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica VII

Spoločný priestor pre kúpeľňu aj WC. Bielo sivý obklad, sivá je využitá na zvýraznenie niektorých prvkov v kúpeľni – závesného WC, priestoru za hlavovo-ručnou sprchou v sprchovacom kúte, umývadla s bielou skrinkou a postrannou skrinkou. Dominantou je výrazný bielo sivo červený dekor s kvetinovým motívom navrhnutý oproti vchodovým dverám.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica VIII

Jemný kvetinový motív je dominantou steny nad vaňou. Vaňa slúži aj na sprchovanie, preto je doplnená o elegantnú sklápateľnú zástenu. Priestor kúpeľne je využitý na maximum - steny dopĺňa len jemná sklenená listela v pastelovom tóne. Na podlahe dlažba s motívom dreva.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica IX

Pri rekonštrukcii tejto kúpeľne došlo k spojeniu priestoru kúpeľne a WC do jedného celku. Pôvodná vaňa bola nahradená sprchovacím kútom oddeleného do niky. Dvere sú zhrňovacie, aby sa dosiahol čo najšírší vstup do kúta. Obklad v bielo-sivých tónoch doplnený sivou podlahou.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica X

Pôvodne navrhovaná kúpeľňa v novostavbe bytového domu majiteľovi dispozične nevyhovovala a preto sa rozhodol vymeniť naplánovanú vaňu za sprchovací kút. Farebne je založená na kontraste bieleho a tmavohnedého obkladu, doplnená bielymi zariaďovacími predmetmi. Vo vizualizácii je nábytok slovenskej dizajnovej značky Lotosan.

Bytová kúpeľňa Banská Bystrica XI

Prerábka kúpeľne v bytovom dome typu „bauring“. Večný problém pri tomto type kúpeľne je veľké okno, ktoré sťažuje zmenu dispozície hlavne pri zmene vane na sprchovací kút. V tomto prípade sa majitelia sa rozhodli ponechať vaňu, zmenila sa jej pozícia v kúpeľni, čím sa získal priestor na umývadlo s bočnou skrinkou a radiátorom na jednej stene. Bielo a svetlohnedá farba na stenách je doplnená dlažbou s drevodekorovým motívom. V samostatnej toalete bolo dosť priestoru na umiestnenie zhora plnenej práčky. Nad ňou sú navrhnuté drevené police na mieru.

Bytová kúpeľňa Bratislava

Kúpeľňa a samostatné WC. Svetlosivý obklad približne po výšku dverí s jediným akcentom – reliéfnym 3D dekorom oproti posuvným dverám do kúpeľne. Dlažba kontrastná sivočierna. Obdobne riešené aj samostatné WC s dôrazom na obloženie podomietkového modulu s nikou s LED pásom po celej šírke WC.

Bytová kúpeľňa Bratislava II

Kúpeľňa vznikla spojením predtým samostatného WC a kúpeľne: WC si však použitím sklenených dverí stále zachováva určitú autonómiu v priestore. Bielo – svetlosivo – červená kombinácia s využitím pásu tenkých listel po obvode celého priestoru vo vrchnej časti stien. Kontrastná čierna na podlahe prechádza aj do ostatných častí bytu.

Bytová kúpeľňa Brezno

Táto kúpeľna slúži ako ukážka, ako je možné z malého priestoru vyťažiť maximum úložného priestoru a pritom ju „nezapratať!“ skrinkami , takže sa dá v nej pekne pohybovať. Nič neruší. Obklady na stenách svetlobéžovej farbe sú doplnené matnou hnedou na podlahe. Nika v stupačke za vaňou a nika nad závesným WC pôsobia esteticky a zároveň sú praktické.

Bytová kúpeľňa Brezno II

Táto kúpeľna slúži ako ukážka, ako je možné z malého priestoru vyťažiť maximum úložného priestoru a pritom ju „nezapratať!“ skrinkami , takže sa dá v nej pekne pohybovať. Nič neruší. Obklady na stenách svetlobéžovej farbe sú doplnené matnou hnedou na podlahe. Nika v stupačke za vaňou a nika nad závesným WC pôsobia esteticky a zároveň sú praktické.

Bytová kúpeľňa Slovenská Ľupča

Priestorovo členitá kúpeľňa s dvoma úrovňami podlahy. Svetlohnedý obklad na stenách a dlažby v rovnakom odtieni v kombinácii s bielymi zariaďovacími predmetmi. Efektne pôsobí reliéfny obklad na vani, ktorý sa opakuje aj na múrik so závesným WC. Múrik oddeľujúci vaňu od závesného WC bol doplnený nikami na obidvoch stranách.

Bytová kúpeľňa Zvolen

Pri rekonštrukcii kúpeľne boli zachované pôvodné priestory – samostatná kúpeľňa a WC. Asymetrická vaňa na celú dĺžku kúpeľne obložená mozaikou z rovnakého materiálu ako podlaha – motív drevodekoru. Dominantou v obidvoch priestoroch je jedna stena obložená obkladom s prírodným motívom. Napriek malému rozmeru kúpeľne priestor pôsobí čisto a vzdušne.

Bytová kúpeľňa Žiar nad Hronom

Samostatná kúpeľňa a WC. Základom je biely lesklý obklad v kombinácii s olivovozeleným, ktorý slúži len na zvýraznenie obvodu priestoru a jednej steny v sprchovacom kúte. Obklad vo WC je použitý len na podomietkové WC, ostatné steny zostávajú neobložené. Na podlahách je použitá biela veľkoformátová dlažba s jemným sivými pásmi. Moderný a čistý priestor.

Chata Lučatín

Prerábka kúpeľne v chatovej zástavbe. Strop je z priznaných drevených trámov. Pôvodná vaňa bola nahradená sprchovacím kútom. Obklady na stenách sú v svetlobéžovej farbe, na podlahe hnedá matná dlažba. Jednoduchý a účelný priestor s rekreačným využitím.

Rodinný dom Horná Mičiná

Hlavná kúpeľňa doplnená o samostatné WC s bidetom. Otvorený vstup do sprchovacieho kúta – WALK-IN, rohová pohodlná vaňa pre šantenie malých ratolestí a dve umývadlá na dosku doplnené nábytkom na mieru. Kúpeľňa je obložená veľkoformátovým glazovaným gresom svetlohnedej farby, ktorý kontrastuje s antracitovo-čiernou podlahou. Rovnaký obklad je použitý aj v priestoroch toalety.

Rodinný dom Banská Bystrica

Dve samostatné kúpeľne s WC. Využitie rovnakého obkladu aj štýlu pokládky v obidvoch priestoroch. Jemná tyrkysová v kombinácii s bielym obkladom, bielym dekorom a listelami v tyrkysovej a bielej v horizontálnych pásoch. V prvej kúpeľni je nad priestorom vane vytvorená zostava dvoch ník, v druhej kúpeľni je nika vytvorená v priestore sprchovacieho kúta. Biela dlažba použitá v obidvoch priestoroch umocňuje pocit čistoty. Jednoduché a jemné.

Rodinný dom Banská Bystrica II

Rozľahlá kúpeľňa v rekonštruovanom rodinnom dome. Domurovaním steny napravo sa vytvoril priestor na vybudovanie 3 funkčných ník nad vaňou a v priestore sprchovacieho kúta typu WALK-IN. Obklad s drevodekorovým motívom na protiľahlých stranách doplnený svetlou dlažbou a zariaďovacími predmetmi v bielej farbe.

Rodinný dom Banská Bystrica III

Veľká rodinná kúpeľňa, hosťovská kúpeľňa s WC, dve samostatné WC. Jednotný vizuálny štýl vo všetkých priestoroch. Biely lesklý obklad v kombinácií s rezanou mozaikou s toho istého obkladu. Na podlahe veľkoformátová dlažba s dreveným motívom s typom pokládky používaným pri klasickej drevenej podlahe. Jednota štýlu bola dosiahnutá aj použitím rovnakých zariaďovacích predmetov. Svetlý obklad v kontraste s farbou dverí, okien, sklom na WC tlačidlách a s rámami zrkadiel.

Rodinný dom Banská Bystrica IV

Dve moderné kúpeľne v rodinnom dome s využitím jedného druhu dlažby v dvoch formátoch, ktorá je použitá na stenách a podlahe. Obdobné riešenie v obidvoch priestoroch – s využitím inej farebnosti. Jednoduché a čisté.

Rodinný dom Banská Bystrica V

Kúpeľne v odtieňoch bielej, ktorá je základom v obidvoch priestoroch, odlišuje sa len využitím iného dekoru rovnako v bielej farbe. Doplnené o dlažbu s drevodekorovým motívom, ktorá má v každej kúpeľni odlišnú farebnosť.

Rodinný dom Banská Bystrica VI

Dve samostatné kúpeľne na rôznych podlažiach. Prvá kúpeľňa je kombináciou bieleho matného obkladu a červeno-hnedej dlažby s kamenným vzorom. Dlažba sa v priestore sprchovacieho kúta zvažuje smerom k žľabu a vystupuje na stenu. Využitá je na obloženie podomietkového modulu a za radiátorom. Jednoduchá a čistá. Druhá kúpeľňa kombináciou tyrkysového a bieleho obkladu. Po obvode priestor zvýrazňujú dve nad sebou umiestnené listely, ktoré plochy predeľujú. Príjemná a hravá.

Rodinný dom Banská Bystrica VII

Novostavba rodinného domu – veľkoryso riešená hlavná kúpeľňa. Sprchovací kút – murovaná nika a jednodielne dvere, ktoré zabezpečujú pohodlnú šírku vstupu. Priestranná vaňa a dvojumývadlo s nábytkom v prírodnom tóne. Obloženie kúpeľne v svetlohnedých farbách dopĺňa geometrický dekor, ktorý je dominantný v sprchovacom kúte. Menšia hosťovská kúpeľňa – bielo-zelený obklad so zelenou mozaikou a dlažbou v dekore dreva.

Rodinný dom Banská Bystrica VIII

Kontrastné obklady v bielo- antracitovej farebnosti – biely základ, tmavá ako farebný akcent nielen na obkladoch, ale aj na zariaďovacích predmetoch – skrinka pod dvojumývadlo, radiátor. Priestor pretepľuje podlaha s drevodekorovým motívom.

Rodinný dom Banská Bystrica IX

Vidiecka kúpeľňa a WC s použitím obkladu českého výrobcu, ktorý ako základ použil motívy španielskej majoliky. Otvorený sprchovací kút a dve umývadlá na drevenom stole v kombinácii so zrkadlom v drevenom ráme. Kúpeľňa je navrhnutá v jemných hnedých tónoch, naopak WC v originálnej modrej farebnosti majoliky v kontraste s podlahou v cotto štýle. Vhodným doplnkom je sanita talianskeho výrobcu.

Rodinný dom Banská Bystrica X

Dve kúpeľne a dve samostatné toalety v lesklom prevedení a čiernobielom kontraste, dominantnou je mozaika. V tomto prípade bol k dispozícii architektonický podklad, ktorý určoval farebnosti, veľkosť formátu a jeho využitie v priestore a pozície zariaďovacích predmetov. Na jeho základe bol s majiteľmi vybraný obkladový materiál a zariaďovacie predmety kúpeľne, ktoré sa pretavili do výslednej vizualizácie. Tá slúžila aj ako podklad pre pokládku. Nábytok je riešený na mieru. V menšej kúpeľni je osadené sprchovacie WC TUMA.

Rodinný dom Banská Bystrica XI

Moderná kúpeľňa s jemným nádychom retro. Priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, umývadlom, závesným WC a bidetom. Za žalúziami v priestore pri dverách je skrytá pračka a bojler. Obkladový materiál na stenách je kombináciou bieleho obkladu a dlažby s drevodekorovým motívom. Na podlahe sivá dlažba, jemný retro nádych vytvára dlažba použitá na obložení vane a múriku za závesným WC a bidetom.

Rodinný dom Banská Bystrica XII

Malá kúpeľňa v rodinnom dome pôsobí väčším dojmom vďaka použitiu svetlého lesklého obkladu na stenách a svetlej dlažby na podlahe. Vďaka špeciálnej vrstve „mirror effect“ použitej na sprchovacom kúte WALK-IN výrobcu Roltechnik je vytvorené súkromie v sprchovacom kúte. Do kúta nie je vidieť, ale sprchujúci sa v kúte vidí von. Vnútorné okná na obvodových stenách pod stropom pridávajú svetelnosti v priestore tak, že je možné sa v nej pohybovať aj bez zapnutia svetla, hoci je umiestnená v strede domu.

Rodinný dom Banská Štiavnica

Malá podkrovná kúpeľňa v rodinnom dome. Malý priestor bol obložený menším formátom obkladu v zaujímavej bielo modrej kombinácii s hnedou dlažbou. Dekor v sprchovacom kúte púta pozornosť svojou geometrickou hravosťou. Umývadlo a nábytok v odtieni dreva použitý vo vizualizácii je slovenskej dizajnovej značky LOTOSAN.

Rodinný dom Bratislava

Biely mramorový obklad v kombinácii s takmer čiernou dlažbou na podlahe. V kúpeľni sú navrhnuté čierne batérie, sprchovací kút s čiernymi kotviacimi prvkami, čierne kúpeľňové doplnky. Umývadlá na dosku a okrúhle zrkadlá doplnené svietidlami ukotvenými v strope. V kúpeľni je osadená samostatne stojaca vaňa. Prírodným prvkom je machový obraz a drevodekor na kúpeľňových skrinkách.

Rodinný dom Čerín

Kúpeľňa a WC s využitím veľkoformátového lesklého obkladu, dlažba v rovnakom farebnom odtieni. Obklad na celú výšku miestnosti umocňuje dojem kompaktnosti kúpeľne. Zaujímavým doplnkom je osvetlenie prostredníctvom LED pásov - sokel v dolnej časti vane a nika nad vaňou. Druhá kúpeľňa je okrem relaxačného aj pracovným priestorom. Pravá strana slúži ako kúpeľňa, ľavá strana ako práčovňa a technické zázemie. Zaujímavosťou je využitie dlažobného dekoru na stenách a podlahe sprchovacieho kúta.

Rodinný dom Čerín II

Veľkoryso riešená hlavná kúpeľňa s dostatkom miesta aj slnečného svetla s využitím lesklého veľkoformátového obkladu, mozaiky s kovovým efektom v kontraste s matnou tmavosivou podlahou. Vaňa je ústredným bodom priestoru. Skrinky pod umývadlá v príjemnom odtieni dreva priestor pretepľujú. Hosťovská kúpeľňa je farebne obdobná s využitím sklenenej listely a 3D dekoru v matnej bielej farbe.

Rodinný dom Lovča

Kúpeľňa s dominantnou vaňou – steny sú tmavšie ako podlaha, ktorá je v drevodekorovom motíve. Skrinka pod umývadlo, police a zrkadlo vyrobené na mieru. Malá kúpeľňa so sprchovacím kútom je súčasťou spálne – vstup do nej je čiastočne oddelený sklenenou stenou. Kúpeľňa pôsobí kompaktne využitím rovnakej dlažby na podlahe a na stenách.

Rodinný dom Lovčica-Trubín

Dve kúpeľne a samostatné WC s využitím rovnakého materiálu na stenách a na podlahe. Steny sú obkladané len čiastočne – vzhľadom na zvolenú sivú farbu – biela omietka priestory presvetľuje, rovnako aj „drevená dlažba“. Svoju úlohu rovnako zohráva aj podsvietenie pod vaňou, v nike nad vaňou a na obidvoch zrkadlách na spodnej hrane. Zrkadlá sú pre lepšie ovládanie vybavené senzormi.

Rodinný dom Malachov

Rekonštruovaná kúpeľňa v rodinnom dome. Použitie bieleho obkladu s bielym dekorom a rezanou mozaikou využitou na obloženie vane a murované police. Zaujímavo pôsobí aj nika pri vani. Kúpeľňa pôsobí vzdušný a priestranným dojmom.

Rodinný dom Malachov II

Dve samostatné kúpeľne v novostavbe rodinného domu. Kúpeľňa so sprchovacím kútom – dominantné dvojumývadlo s vysokou bočnou skrinkou s dostatkom úložného priestoru. Voľný vstup do sprchovacieho kúta WALK-IN. Na stenách svetlohnedý matný obklad v kombinácii s dlažbou s drevodekorom. Kúpeľňa s vaňou s bielym matný obkladom s jemným vzorom nad umývadlom, tiahnuci sa celým priestorom. Vaňa je obložená mozaikou vo farbe motívu použitého na podlahe. Zaujímavým riešením je použitie stenového odtokového žľabu GEBERIT.

Rodinný dom Kriváň

Dve priestranné kúpeľne a hosťovské WC. Detská kúpeľňa kombinuje bielu s príjemnými sivobéžovými tónmi prírody. Biely a hnedý základný obklad vo vertikálnej pokládke doplňujú dekory s motívom prírody. Vaňa je doplnená vľavo o odkladací múrik a vpravo o dve niky s LED osvetlením. Manželská kúpeľňa je kombináciou tmavohnedej veľkoformátovej dlažby – imitáciou kameňa a bieleho lesklého obkladu. Usporiadanie kúpeľne je otvorené, pôsobí vzdušne. Hosťovské WC je kombináciou skla a sivej vysokoleštenej dlažby s imitáciou cementu.

Rodinný dom Levice

Veľká kúpeľňa a hosťovské WC. Dominantnou kúpeľne je veľkopriestorový sprchovací kút s roštom a dvojumývadlo. Obklad je kombináciou bielej lesklej a dlažby s tmavosivou imitáciou kameňa. Rovnaká dlažba ale vo väčšom formáte je použitá na podlahe. Sivá dlažba vystupuje na steny len tam, kde je potrebné zvýrazniť určitý zariaďovací predmet. Na kamennom podklade sa pekne vyníma zrkadlo v bielom drevenom ráme. Hosťovské WC je navrhnuté v obdobnom štýle, aby sa dosiahol jednotný vzhľad.

Rodinný dom Rakytovce

Dve menšie kúpeľne v novostavbe rodinného domu. Rodičovská kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom na dosku a toaletou s bidetovou sprchou. Bielo-hnedé pastelové tóny doplnené dlažbou v drevodekore. Detská kúpeľňa v sivých farbách má použitý hravý dekor na stene za vaňou a v nasvietenej nike za WC a pisoárom. Atmosféru kúpeľne je možné zmeniť využitím farebných doplnkov.

Rodinný dom Riečka

Na začiatku bol stôl, ktorý rodina využíva už roky a ktorý chceli majitelia využiť v kúpeľni. K tomu bol prispôsobený celý koncept – oválne umývadlo na dosku, stojace WC, klasická smaltovaná vaňa – obklady a dlažba využité len v mininálnom rozsahu. Rovnako bola farebne riešená aj malá kúpeľňa so sprchovacím kútom. Priestory pôsobia seversky funkčne, ale zároveň aj príjemne vďaka použitému odtieňu „dreva“ v obidvoch kúpeľniach.

Rodinný dom Zvolen

Kúpeľňa s vaňou v príjemných farbách kameňa a dreva s mozaikou na stenách. Druhá pracuje s využím kontrastu bielej, antracitovej a svetlohnedej „ drevenej“ dlažby. Zaujímavosťou sú sklápateľné steny kúta, ktoré umožňujú získať veľkorysý vstup do sprchovacieho priestoru.

Rodinný dom Trenčín

Priestranná kúpeľňa v rodinnom dome. Veľkoformátová dlažba v odtieni svetlého cementu v ostrom kontraste so skleneným dekorom - je ozdobou vane a nasvietenej niky – ktoré sú v kúpeľni dominantnými. Nábytok v príjemnom drevenom tóne priestor zjemňuje.

Rodinný dom Stožok

Rodinná kúpeľňa a hosťovské WC. Kúpeľňa je kombináciou bielej lesklej, bielej matnej a bieleho dekoru na stenách, ktorá je v sprchovacom kúte a WC doplnená mozaikou s motívom dreva. Dlažba imitujúca drevo je použitá na podlahe a slúži aj na obloženie vane. Umývadlo na dosku s otvorenou skrinkou a okrúhle zrkadlo umocňujú príjemnú atmosféru kúpeľne. Hosťovské WC rovnako využíva na stenách kombináciu lesklej a matnej bielej, dekor je navrhnutý na soklíku za závesným WC. Navrhnutá podlaha prechádza aj do ostatných priestorov v dome.

Rodinný dom Žarnovica

Dostatok slnečného svetla boli jednou z požiadaviek majiteľov, preto bola upravená veľkosť a umiestnenie okna a následne celková dispozícia kúpeľne. Centrom kúpeľne je veľkopriestorový sprchovací kút typu WALK-IN s nikou na jeho celú šírku. Osvetlená nika je navrhnutá aj nad vaňou, len tu je v opačnom farebnom prevedení. Dlažba na stenách s kamenným motívom, na podlahe „drevo“, ktoré pokračuje na jednej zo stien sprchovacieho kúta. Malé samostatné WC s umývadlom je navrhnuté v rovnakých farbách.

Rodinný dom Žiar nad Hronom

Novostavba rodinného domu: čierno-biela kúpeľňa a WC. Veľkoryso rieše ná kúpeľňa s prevahou čiernej. Zariaďovacie predmety kúpeľne – asymetrická vaňa, umývadlo na dosku kontrastujú s použitým obkladom. Zaujímavosťou je vytvorenie otvorov vedľa sprchovacieho kúta obložených drevom využitých ako úložné a dekoratívne priestory.

Rodinný dom Žiar nad Hronom II

Biela a odtiene sivej sú základom farebnosti pre dve kúpeľne a samostatné WC v novostavbe rodinného domu. Biely lesklý obklad a matná sivá podlaha, ktorá čiastočne zasahuje aj na steny. V hlavnej kúpeľni je umiestnená smaltovaná vaňa „Meisterstuck“ nemeckého výrobcu KALDEWEI a sprchovacie WC Geberit Aquaclean MERA. Skrinka pod umývadlo vo vysokolesklom prevedení ako aj zrkadlá sú vyrobené na mieru.

2021 © vaserman, s.r.o. | Ochrana údajov
vizualizácie kúpeľní