Zariadenie kúpeľne

zariadenie do kúpeľne
Sorry, your browser does not support CSS Grid. 😅

AKRYLÁTOVÉ A SMALTOVANÉ VANE

Pri výbere vane je dôležitý účel použitia : pre malé deti – na bezstarostné šantenie, vaňa ako miesto príjemného relaxu pre dospelých, vaňa v spojení so zástenou slúžiaca aj na sprchovanie... V závislosti od účelu použitia a veľkosti kúpeľne volíme typ vane. Obdĺžnikový tvar, asymetrická vaňa, alebo voľne stojaca vaňa, ktorá je dominantou priestoru. Záleží aj na materiáli, z ktorého je vaňa vyrobená. Ponúkame vane zo smaltu, liateho akrylátu a liateho mramoru. Niektoré vane dokonca spievajú - KALDEWEI SOUND WAVE. Určite oceníte aj opierky na hlavu a ruky, ktoré môžu byť praktickým doplnkom každej vane.

Hydromasáže pridávajú priestoru vane alebo sprchovacieho kúta ďalší rozmer – pôžitok z príjemnej masáže. Ponuka je široká od perličky, cez hydromasážne trysky, ich kombináciu. Alebo vyskúšajte omladzovací efekt systému KALDEWEI SKIN TOUCH.

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Je určený do kúpeľne a preto je vyhotovený z materiálov, ktoré sú odolné voči vlhkosti. Výrobcovia väčšinou ponúkajú zákazníkom ucelené dizajnové riešenia, z ktorého je možné zariadiť celú kúpeľňu (umývadlové skrinky, bočné nízke, stredné vysoké skrinky, zrkadlá s LED osvetlením, praktické zrkadlové skrinky). Kúpeľňový nábytok má dotvárať celkový dojem z kúpeľne – ladiť s vybraným obkladom, sanitou, batériami.

Ak si nevyberie so štandardnej ponuky kúpeľňových skriniek, ponúkame Vám možnosť výroby skriniek na mieru u renomovaného slovenského výrobcu KRONZI.

SANITÁRNA KERAMIKA

Výrobcovia sanitárnej keramiky ponúkajú ucelené dizajnové koncepty, ktoré dotvárajú charakter kúpeľne. Pri voľbe umývadla myslite na počet členov domácnosti a ich každodenné návyky. Povrchová úprava sanity zlepšuje čistiteľnosť a odolnosť voči vodnému kameňu.

WC môže byť závesné s podomietkovým modulom, alebo tzv. kombi WC s priznanou keramickou nádržkou. Bidet zvyšuje komfort kúpeľne a je odpoveďou na stúpajúce nároky na osobnú hygienu. V posledných rokoch silnie trend elektronických sprchovacích WC, ktoré spájajú v sebe funkcionalitu toalety a bidetu - GEBERIT AquaClean - a šetria priestor v kúpeľni.

SPRCHOVACIE KÚTY

Sprchovacie kúty sa skvele hodia k rýchlemu životnému štýlu. Okrem toho, že šetria priestor v kúpeľni, potrebujete podstatne menšie množstvo vody na bežnú očistu v porovnaní s vaňou. Výber kúta záleží od účelu použitia a veľkosti kúpeľne – na výber je široký sortiment sprchovacích dverí do niky, uzatvorených sprchových kútov rôznych typov a tvarov až po otvorené tzv. WALK-IN koncepty.

Kúty môžu byť doplnené vaničkou ( keramická, smaltovaná, z liateho mramoru, akrylátová) alebo sprchovým žľabom (bezbariérové riešenie). Praktickým doplnkom sú sprchové sedadlá.

VODOVODNÉ BATÉRIE A SPRCHOVÉ SYSTÉMY

Ponuka batérií je skutočne rozsiahla. Od umývadlových, vaňových, sprchových (aj podomietkových) batérií až po kompletné sprchové hydromasážne systémy a to všetko v rôznych dizajnových prevedeniach.

Ak chcete mať teplotu vody vždy nastavenú vždy podľa Vašich predstáv, zvoľte si termostatické batérie (v ponuke ako nadomietková alebo podomietková verzia).

Naša ponuka zahŕňa batérie výrobcov, ktorí kladú dôraz na kvalitu materiálu a spracovania, všetky batérie majú keramické kartuše. Pri správnej starostlivosti Vám aj pri každodennom používaní budú slúžiť roky.

KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY A ZRKADLÁ

Kúpeľňové doplnky sú poslednou bodkou pri realizácii vysnenej kúpeľne. Veľmi dôležitá je kvalita ich vyhotovenia. Ponúkame výrobky s predĺženou zárukou s pochrómovanej mosadze a nerezovej ocele v matnom aj lesklom prevedení.

Niektoré série majú variabilné úchyty – čo do dizajnu resp. do farebnosti. Okrem toho, že celý priestor dotvoria, každodenne oceníte ich úžitok – podržia uteráky, župany, mydlá a iné kozmetické prípravky ... skrátka všetko bude mať svoje miesto.

Ponúkame na mieru vyrobené zrkadlá s fazetou, alebo bez, s LED osvetlením rôznych tvarov, v rámoch imitujúcich staré drevené rámy od českého výrobcu ELLUX

KÚPEĽŇOVÉ RADIÁTORY

Ponuka kúpeľňových radiátorov v poslednom období stúpa. Okrem svojho praktického využitia sa čoraz častejšie stávajú výrazným dizajnovým prvkom v kúpeľni. Môžete si zvoliť rovný, alebo oblý tvar v chrómovom prevedení, alebo v širokej ponuke farebných odtieňov.

Nezabúdajte na vhodnú veľkosť v závislosti od veľkosti priestoru, ktorý bude ním vykurovaný. Vďaka elektrickej vykurovacej tyči je možné radiátor využívať počas celého roka (napr. na rýchle vysušenie oblečenia).

PODOMIETKOVÉ A ODTOKOVÉ SYSTÉMY, SIFÓNY

Podomietkové systémy sú nenápadné, skryté za obkladom. Užívateľ vidí len WC tlačidlo (možnosť voľby veľkosti splachovania) a samotnú keramiku. Ich prevádzka je tichá, servis sa uskutočňuje cez tlačidlový otvor.

Odtokové systémy sú najmä vďaka sprchovým žľabom sú vynikajúcim riešením pri bezbarierových sprchovacích priestoroch.

Viditeľné sifóny v chrómovom prevedení okrem funkčnosti ponúkajú aj estetický zážitok.

moderné kúpeľne séria Pure Black
Pure Black
moderné kúpeľne séria CIVITAS
CIVITAS
moderné kúpeľne séria ACANTO
ACANTO
moderné kúpeľne séria TUMA
TUMA
moderné kúpeľne séria ACANTO
ACANTO
moderné kúpeľne séria GAC SELA  a SIGMA 50
GAC SELA a SIGMA 50
moderné kúpeľne séria EMERSO
EMERSO
moderné kúpeľne séria SILENIO
SILENIO
moderné kúpeľne séria XENO 2
XENO 2
moderné kúpeľne séria Icon
Icon
moderné kúpeľne séria COCKPIT DISCOVERY
COCKPIT DISCOVERY
moderné kúpeľne séria ADLON
ADLON
moderné kúpeľne séria ZENTA
ZENTA
moderné kúpeľne séria ZENTA SL
ZENTA SL
moderné kúpeľne séria Variform
Variform
moderné kúpeľne séria ASIO
ASIO
moderné kúpeľne séria SONAR
SONAR
moderné kúpeľne séria BARU
BARU
moderné kúpeľne séria CALTA
CALTA
moderné kúpeľne séria DARNEL
DARNEL
moderné kúpeľne séria GLORIA
GLORIA
moderné kúpeľne séria LATERN
LATERN
moderné kúpeľne séria TAMMA
TAMMA
moderné kúpeľne séria SCARLET
SCARLET
moderné kúpeľne séria NATURAL
NATURAL
moderné kúpeľne séria FREEDOM
FREEDOM
moderné kúpeľne séria KINEDOOR LINE
KINEDOOR LINE
moderné kúpeľne séria LOFT HORIZON
LOFT HORIZON
moderné kúpeľne séria TOWER LINE
TOWER LINE
moderné kúpeľne séria LOFT COLOR
LOFT COLOR
moderné kúpeľne séria LINEA
LINEA
moderné kúpeľne séria KAZEANE
KAZEANE
moderné kúpeľne séria VITALO Spa
VITALO Spa
2023 © vaserman, s.r.o. | Ochrana údajov
zariadenie do kúpeľne