Kúpeľňové trendy

trendy kúpeľne

Čistý dizajn, šikovné detaily - GEBERIT Acanto

V ucelenej kúpeľňovej sérii Geberit Acanto sa snúbi priamočiary dizajn s organickými tvarmi a šikovnými detailmi. Modulárny charakter kúpeľne Acanto dokáže držať krok aj s veľmi osobitým životným štýlom. Kúpeľňový nábytok Geberit Acanto ponecháva veľký priestor vašej kreativite. Na magnetickú dosku môžete rozmiestniť úložné boxy tak, aby ste mali svoju kozmetiku vždy po ruke. Ich polohu môžete kedykoľvek zmeniť. Štíhly kúpeľňový nábytok poskytuje dostatok úložného miesta dokonca aj v malých kúpeľniach. V predaji od júla 2019.

Dizajn inšpirovaný raketoplánom - KLUDI COCKPIT DISCOVERY

Novinka 2019 z ponuky nemeckého výrobcu KLUDI. Hlavovo-ručná sprchová zostava s termostatickou batériou - všetko v jednom. Perfektný dizajn, intuitívna obsluha, jednoduchá manipulácia, technická prepracovanosť – Water in perfection.

Nová dimenzia sprchovania - Hansgrohe RAINFINTY

Vaša kúpeľňa je váš vlastný svet – priestor vybavený a zariadený v súlade s vašimi presným potrebami. Hlavová sprcha Rainfinity od HANSGROHE je Vaša cesta ku kompletnej relaxácii. Nové typy trysiek, inovatívne funkcie a výnimočný dizajn sa spájajú aby vytvorili nový štandard v modernej kúpeľni. Hlavová nastaviteľná sprcha s novými typmi prúdov powder rain, bočná polica skrývajúca v sebe ďalší sprchový prúd, podomietková sprchovacia batéria so systémom Select a mnoho ďalších praktických detailov.

Geberit AquaClean Mera
- toaleta, ktorá Vás očistí vodou.

Pozerajte sa a žasnite. Táto toaleta Vás nikdy neprestane prekvapovať. Geberit AquaClean Mera vyniká vysokokvalitnými materiálmi, mäkkými líniami a plynulými prechodmi. Hra odleskov na kryte z lesklého chrómu navodzuje dojem, akoby sa toaletná keramická misa voľne vznášala v priestore.. Pozornosť ihneď pritiahne diskrétne podsvietenie. Poklop toalety sa tiež automaticky otvorí, akonáhle sa priblížite. Vďaka detekcii užívateľa sa začne hneď ohrievať ergonomicky tvarované sedadlo. Tiché odsávanie zápachu sa takisto aktivuje automaticky. Patentovaná technológia sprchovania WhirlSpray s dvoma tryskami zaisťuje cielené, dôkladné a mimoriadne príjemné očistenie vďaka pulzujúcemu prúdu vody. Ďalšou šikovnou inováciou je funkcia sušenia. K prednostiam toalety patrí keramická misa bez okrajov s asymetrickou vnútornou geometriou. Tvorí základ inovatívnej technológie splachovania TurboFlush, ktorá splachuje mimoriadne dôkladne a zároveň ticho. Diaľkovým ovládaním môžete jednou rukou ovládať všetky funkcie a vďaka displeju na zadnej strane je možné jednoducho upravovať štyri užívateľské profily uložené v pamäti.

Všetky funkcie Geberit AquaClean Mera Vám radi predvedieme v našom kúpeľňovom štúdiu.

Viac informácií

Počuli ste už vaňu spievať?

Inovatívny audiosystém, kde smaltovaná vaňa KALDEWEI slúži ako rezonančné teleso. Vaňa spája wellness s individuálnym zážitkom z hudby. SOUND WAVE je prvý kúpeľňový zvukový systém, ktorý dokáže prehrávať zvukové súbory zo smartphonu alebo akéhokoľvek prístroja podporujúceho Bluetooth. SOUND WAVE sa skladá z dvoch akustických meničov na generovanie zvuku šíriaceho sa telesom, šiestich akustických dosiek, jedného ovládacieho boxu a jedného prijímača – veľmi jednoducho spojiteľného s takmer každým modelom vane KALDEWEI.

Zvukový systém sa ovláda jednoducho audioprístrojom. Vaňa vytvára neobyčajný zvuk (s vodou, alebo bez vody). Ak si doprajete relaxačný kúpeľ a pritom počúvate hudbu so SOUND WAVE môžete tóny nielen počuť, ale prostredníctvom vody vo vani jemne cítiť. Je to úplne nový zážitok pre vaše zmysly.

Príďte si vypočuť spievajúcu vaňu do nášho kúpeľňového štúdia.

RIMFREE – WC bez splachovacieho kruhu = geniálna čistota

WC bez splachovacieho kruhu Rimfree je unikátne inovatívne riešenie. Okraj WC misy je úplne hladký po celom obvode, okrem pár centimetrov v jej zadnej časti, kde sa nachádza rozdeľovač vody. Patentovaný rozdeľovač posilňuje prúd vody a umožňuje perfektné opláchnutie misy aj pri spláchnutí len 2 litrami vody. WC s Rimfree sa ľahko udržuje v perfektnej čistote – čo šetrí čas, vodu a čistiace prostriedky.

Funkčné WC s Rimfree si môžete vyskúšať v testovacej zóne nášho štúdia.

Prvá keramická glazúra s 30 ročnou zárukou

KeraTect® od spoločnosti GEBERIT je moderný, inovatívny a jedinečný typ keramickej glazúry. Glazúra sa nanáša na keramické výrobky v procese výroby a je trvalo vypálená pri teplote 1200 st. C. Keramika je úplne bez pórov vyznačuje sa extrémne hladkým povrchom, ktorý bráni usadzovaniu nečistôt, vodného kameňa a baktérií.

Na čistenie stačí keramiku ľahko otrieť jemnou handričkou alebo hubkou. Glazúra KeraTect® zaručuje trvalý lesk keramiky, výraznejší, než u štandardných glazúr. Odolnosť voči starnutiu a oteru je zaručená – preto je KeraTect® prvá keramická glazúra na svete s 30 ročnou zárukou.

Krajšia pleť vďaka KALDEWEI SKIN TOUCH

SKIN TOUCH prináša pôžitok z kúpeľa a starostlivosť o pokožku v jednom, a to celkom prirodzene vďaka sile kyslíka. SKIN TOUCH mení vane KALDEWEI Avantgarde a Ambiente na skutočné fontány mladosti.

Nenápadná tryska obohacuje vodu drobnými bublinkami vzduchu, ktoré sú až 100 krát menšie ako pri bežnom vírivom kúpeli a významne zvyšujú obsah kyslíka vo vode. Tieto bublinky však nestúpajú na hladinu, ale vytvárajú s vodou hebkú zmes, ktorú budete vnímať ako kúpeľové mlieko. Jemne Vás obklopí, bude stimulovať vaše kožné bunky a poskytne vám hĺbkové vyčistenie. Výsledkom bude pokožka, ktorá bude po každom kúpeli ošetrená a oživená, predovšetkým ale jemnejšia a hladšia. Efekt, ktorý sa každým ďalším kúpeľom ešte zosilní.

ROSHIELD – ochranný štít proti nečistotám a vodnému kameňu

Ak Vás nebaví večné upratovanie skla v sprchovacom kúte, zbystrite pozornosť. Vďaka nanotechnológii ROLSHIELD je sklo chránené pre usadzovaním všetkých nečistôt a jeho údržba je ľahšia než kedykoľvek predtým. Sprchovacie kúty ROTH (ROLTECHNIK) majú technológiu ROLSHIELD štandardne zahrnutú v cene výrobku. Výrobca na ňu poskytuje 10-ročnú záruku.

Variabilné a všestranné umývadlá VariForm - stačí si len vybrať

Umývadlo je stredobodom každej kúpeľne. Jej vzhľad si môžete vylepšiť modernými umývadlami VariForm, majú rôzne tvary v prevedení na dosku, zapustené, alebo vstavané. Vyžarujú nadčasovou krásou bez ohľadu na ich tvar a typ inštalácie. Výnimočnými ich robí obzvlášť štíhly okraj. Vyberie si naozaj každý.

Zväčšite si opticky priestor v kúpeľni vďaka ROTH (ROLTECHNIK) „mirror effect“.

„Mirror effect“ je skvelá povrchová úprava skla sprchovacieho kúta, keď si želáte byť skrytý v sprchovacom kúte, ale zároveň máte možnosť zvnútra pohodlne vidieť celý priestor kúpeľne. Úprava „mirror effect“ navyše opticky zväčšuje priestor kúpeľne. Spoločnosť ROTH ponúka toto riešenie v dvoch produktových radách AMBIENT LINE a WALK-IN LINE. Je na vašej voľbe, či úpravu zvolíte na všetky sklá, alebo len na určitej časti sprchovacieho kúta.

Úpravu „mirror effect“ si môžete odskúšať v sprchovacom kúte WALK-IN vystavenom v našom štúdiu.

2021 © vaserman, s.r.o. | Ochrana údajov
trendy kúpeľne