Geberit AquaClean

Prečo používať sprchovacie WC?

Pretože iba voda Vás dokonale očistí.

Sprchovacie WC - dlhoročná samozrejmosť v Ázii (Japonsko, Čína) si začínajú nachádzať svoje miesto aj v európskych kúpeľniach. Spoločnosť Geberit mala už dlhšiu dobu v ponuke rad bidetových sedadiel, ktorý prešiel viacerými dizajnovými zmenami a od roku 2009 sa etabloval pod značkou Geberit AquaClean.

V roku 2013 priniesol na trh Geberit AquaClean Sela – toaletu s bidetom s výnimočným dôrazom na dizajn. V roku 2015 doviedol svoju ponuku do dokonalosti modelom Geberit AquaClean Mera. V roku 2017 rozširuje svoj sortiment o Geberit AquaClean Tuma – elektronické bidetové sedátko, ktoré je dostupné ako set s keramickým WC, alebo je možné zakúpiť ho samostatne. Rok 2019 priniesol redizajn modelu Geberit AquaClean Sela.

Všetky funkcie Geberit AquaClean Mera, Geberit AquaClean Sela a Geberit AquaClean Tuma Vám radi predvedieme v našom kúpeľňovom štúdiu.

Stránka výrobcu

GEBERIT AquaClean SELA
– pôvabne inteligentná

Novinka 2019 v segmente sprchovacích WC, nová GAC SELA. Presvedčí svojím nadčasovým, puristickým tvarom a ešte krajším dizajnom. Elegantné sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela má veľmi jednoduché a hlavne intuitívne funkcie. Medzi ne patrí patentovaná technológia sprchovania WhirlSpray. Sprchovací prúd sa zjemňuje dynamickým primiešavaním vzduchu a týmto umožňuje príjemnú a dôkladnú očistu pri nepatrnej spotrebe vody. Prostredníctvom modelu AquaClean Sela rozširuje spoločnosť Geberit sortiment výrobkov AquaClean o dizajnovo orientovaný model, ktorý sa hodí takmer do každej kúpeľne, pričom na prvý pohľad vôbec nie je zrejmé, že ide o sprchovacie WC. Geberit AquaClean Sela je dostupná s chrómovým alebo bielym krytom.

Čo ponúka Geberit AquaClean SELA:

Funkcie produktu:

Nastavenie produktu:

GEBERIT AquaClean MERA
– majstrovské dielo funkčnosti a dizajnu

Povyšuje komfort toalety s integrovanou sprchou na úplne novú úroveň. Vďaka spojeniu sofistikovanej technológie a štýlového dizajnu sa očista vodou pre vás stane jednoducho samozrejmosťou.

Dôvody, prečo si Geberit AquaClean MERA zamilujete:

Funkcie produktu

Nastavenie produktu:

Geberit AquaClean Tuma
– prekvapivo všestranná

Prináša do každej domácnosti pocit sviežosti a pohodlia. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru umožňuje táto toaleta s integrovanou sprchou optimálne využiť priestor. Geberit AquaClean Tuma je vybavená patentovanou technológiou sprchovania WhirlSpray a keramickou WC misou bez okrajov Rimfree®.

Geberit AquaClean Tuma prináša komfortné funkcie:

Funkcie produktu

Nastavenie produktu:

2024 © vaserman, s.r.o. | Ochrana údajov
geberit aquaClean